O nas

BOROWA znajduje się w Borzęcinie (pow. brzeskim w woj. małopolskim) przy trasie DW964 nieopodal Szczurowej [dojazd]. W bezpośrednim otoczeniu znajdują się lasy radłowskie. To obszar leśny o powierzchni 20ha, na którym znajdują się dwa zbiorniki wodne o powierzchni 5.5 ha i 3.5 ha. Resztę terenu stanowi las dębowo-sosnowy. Dojazd do obiektu ze zjazdu z DW964 prowadzi utwardzoną, prywatną drogą.

Borowa znajduje się na większym zbiorniku w kształcie zbliżonym do prostokąta. Jest to była kopalnia piasku i żwiru, a obok niestety trwa jeszcze wydobycie kruszywa.

Łowisko podzielone jest na 9 stanowisk wędkarskich, w tym jedno VIP z domkiem dla 4 osób z własnym pomostem. Na miejscu do dyspozycji wędkujących są świetnie przygotowane stanowiska do wędkowania, rozłożenia namiotu, utwardzone miejsca na samochód lub przyczepę, nowoczesny sanitariat i kilka nowych przenośnych toalet. Teren jest w całości ogrodzony i ze względów bezpieczeństwa monitorowany.

Z uwagi na fakt, że obiekt istnieje około dekady, zdecydowano o dość intensywnym zarybieniu zbiornika. W 2020 roku wpuszczono do wody ok. 6 T ryb w przedziale 4-18 kg. Większość to Karpie Lustrzenie i Pełnołuskie. Resztę stanowią piękne Amury, Sazany i Liny. 

Ponadto w zbiorniku pływa ponad 500 szt. kilkukilogramowych Karpi Koi, które w pogodny, spokojny dzień można łatwo zaobserwować tuż pod powierzchnią wody. Na pewno będzie to wspaniała okazja dla łowiących na zestaw zig-rig.

Ideą tego miejsca jest stworzenie dla wędkarza idealnych warunków do łowienia pięknych okazów ryb. Głęboka woda, zapach lasu, brak zabudowań oraz obecność ptaków i dzikich kaczek w połączeniu ze zdrowymi, dużymi rybami czynią to miejsce idealnym dla Karpiarzy. Przestrzeń ta daje możliwość spędzenia czasu z dala od miasta w samotności lub w małym gronie przyjaciół.

Jeśli więc szukasz miejsca, do którego z przyjemnością wrócisz, to z całą pewnością dobrze trafiłeś. Zapraszamy.